Seul Drama Ödül Töreninde Kim Hyun Joong En İyi Aktör Ödülünü Kazandı  

Gönderen Dilara

Boys over Flowers dizisi setinden bir fotoğraf

Kim Hyun Joong Hasta olduğu için( bknz) kendisi adına grubu SS501'den Heo Young Saeng, Kim Kyu Jong ve Kim Hyung Joon ödülü aldılar.


Young Saeng: "I am accepting this prize on behalf of Hyun Joong. Thank you for everybody's support. Currently Hyun Joong is recovering. Thank you for your concern on Hyun Joong. Also thank you for supporting SS501 all the while. From now on, SS501 will show our best infront of everybody. Lastly, I will pass this trophy safely to Hyun Joong. Thank you."


Young Saeng: " bu ödülü Hyun Joong adına alıyorum.Herkese desteği için teşekkürler.Şu anda Hyun Joong iyileşmeye çalışıyor.Hyun Joon adına edişelendiğiniz için teşekkür ederiz. Aynı zamanda bu süre içinde SS501'i de desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Şuandan itibaren SS501 sizin önünüzde en iyisini sergilecektir. Son olarak bu ödülü Güvenle Hyun Joong'a iletmeyi pas geçiyorum.Teşekkürler.


Beast Actrees Award -Moon Geun Young: "I am honour to be able to contest this award with world class actress. Thank you for fans that voted regardless of day and night for many days, thank you for the production staff, also, wish Hyun Joong will recover soon!"


En İyi Aktris Ödülü-Moon Geun Young: "Dünya sınıfında bir ödüle layık görüldüğüm için onur duydum.Gece gündüz günlerce bana oy veren hayranlarıma teşekkür ederim ayrıca Prodüksiyon ekibinede teşekkür ederim.Ayrıca umarım Hyun Joong yakın zamanda iyileşir."


Award Ceremony video

Ayrıca Grup sahnede "U R Man" şarkılarının performansınıda gerçekleştirdiler
Performansdan bir kare...
Tüm aksaklığa rağmen çok yakışıklıydılar. Ama gözlerim JungMin'i aradı açıkçası...Seoul Drama Awards- SS501 -U R Man Performance Video
Ayrıca bayıldığım bir haberde Hyun Joong'un hayranlarına çiçek yollayıp teşekkür etmesiydi
aww çok tatlı bu çocuk ya :)Really appeciate the love of all my fans

I will come back soon to be together with everybody
love all of you
From: Kim Hyun JoongThanks for the pix and video SS501UFO-Hurmutube-hoonfani^^

This entry was posted on 23:36 and is filed under , , , , . You can leave a response and follow any responses to this entry through the Kaydol: Kayıt Yorumları (Atom) .

0 yorum